1 / 10
Се продава нива и овошен насад
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.06.2021 22:25

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

4300 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива и овошен насад на самиот пат во
с. Долна Бошава.
инфо. 077/865-072

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077865072
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам