1 / 3
ВРАБОТУВАМЕ - Пекар
1 €
Цената не е фиксна
09.06.2021 18:56

Кисела Вода / Скопје

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Не е важно

Образование:

Основно + Професија

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Млечниот ресторан БИСТРА има потреба од ПЕКАР ЗА ЛЕБ И БЕЛИ ПЕЧИВА во локалот во нас. Драчево.

Заинтересираните нека се јават на 070 244 264.
Лице за контакт Жарко.

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Даниел
Потврден огласувач
070718957
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам