1 / 12
Се изнајмуваат апартмани во Стар Дојран
1 €
25.07.2021 19:59

Дојран / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Се изнајмуваат двокреветни, трокреветни и четирикреветни апартмани во прв ред во Стар Дојран на прекрасна локација на само 20 метри од езерото. Целосно опремени со кујна, клима, фрижидер, посебно купатило, паркинг, интернет. Цена за изнајмување на апртманите по договор

Локација: ул. Маршал Тито бр. 182 Стар Дојран
За повеќе информации само на телефон: 076624101

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Ace
Потврден огласувач
078366079
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам