1 / 9
DAF 75 CF 250 Kipper+ Kran Palfinger 23002!
39.900 €
08.10.2021 21:52

Кавадарци / Кавадарци

Kamionot e vo odlicna sostojba
Orginalna kilometraza 190000km,
Kranot dostignuva do 13 metri.
Kamionot i kranot se proizvedeni 2009god.

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Slavco
Потврден огласувач
071390313
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам