1 / 12
Летување во Херцег Нови, Црна Гора
По Договор
06.07.2021 23:29

Карпош / Скопје

Кумбор е туристичка населба се наоѓа на 5 km оддалеченост од Херцег Нови на само 700 м од прекрасниот ресорт Порто Нови. За да стигнете со сопствен автомобил потребно е да одите по автопат преку Албанија до Скобрин па да ги поминете Улцин, Будва и Тиват да стигнете до Камењаре од каде со траект ќе може да стигнете до туристичките населби Бела, Џеновиџи и ќе стигнете до Кумбор. (Картите за траект чинат околу 4 евра за автомобил) Во мирен пејзаж на борови дрвја, каде што небото го исполнува морето во целосна хармонија, се појавува Кумбор, туристичка населба со прекрасни плажи, монденски кафичи, продавници, идеален одмор за фамилии. Македонската вила на црногорската крабрежје нуди три удобни студиа и два апартмани , со сопствени приватни тераси и комплетно опремена кујна, телевизор, клими во апартманите и wifi. Вилата е оддалечена на само 100 метри од плажите.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Goran Atov
Потврден огласувач
077600601
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам