1 / 5
SE IZDAVA KAMP VO GRADISTE
900 МКД
26.08.2021 17:04

Охрид / Охрид

Se izdava kamp kompletno opremen vo noviot del vo gradiste. Kampot se naoga blisku wc i na 5 min od prodavnicata. kampot e za 4 lica plus imate golem dvor za mali shatori. si ima i svoe parking mesto
NAPOMENA: SLOBODNO E POSLE 27mi AVGUST

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Кампинг

Се продава од: Претпријатие

Aleksandar
Потврден огласувач
076949762
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам