1 / 3
СЕ ПРОДАВА ШАТОР ЗА КАМПУВАЊЕ (SPINFEX)
130 €
Цената е фиксна
23.05.2021 16:02

Охрид / Охрид

Шаторот е користен 1 сезона, има 2 спални соби.
Шаторот е во одлична состојба!

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Кампинг

Се продава од:

Ilija
Потврден огласувач
071200353
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам