1 / 12
PONUDETE fiat punto , tico , tiko , matiz , spark , corsa b
4 €
28.09.2022 19:13

Скопје Центар / Скопје

PONUDETE MALO GRADSKO KOLICE
ZA VOZAC POCETNIK , LICNO ZA SEBE
FIAT PUNTO 1 , 2 , TIKO , MATIZ , SPARK , CORSA
FIAT UNO , FIAT TIPO I DR MALI VOZILA .
BENZINCE MOZE I SO PLIN
VO BILO KAKVA SOSTOJBA
SAMO SKOPJE . HITNOO

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам