1 / 3
Mnogu socuvana garnitura na simpo
400 €
19.06.2021 07:50

Аеродром / Скопје

Garnitura na spustanje na Simpo mnogu socuvana kako nova lezajot ne e voopsto koristen dimenzii 185/175 kupena e 65000 denari

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Гарнитури за седење

Се продава од:

Biljana
Потврден огласувач
076220022
Испрати Е-маил до огласувачот

Pomeranec orginal so pedigre

1 €

Mnogu socuvana garnitura na simpo

400 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам