1 / 5
NEXEN WINGUARD 225/50/17 | 225 50 17
4.500 МКД
22.03.2022 19:09

Аеродром / Скопје

Gumite se polovni vo odlicna sostojba
M+S
Proizvedeni 38 nedela od 2016 godina
Ne se iskriveni
Cuvani propisno

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Се продава од:

Oglasuvam
Потврден огласувач
38970350509
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам