НОЌЕВАЊЕ ИЛИ КРАТОК ПРЕСТОЈ
700 МКД
15.04.2021 16:07

Карпош / Скопје

Мирен амбиент
Релаксирана атмосфера
Соби со сопствено купатило
Бесплатно wi-fi, TV и кима
Дезинфицирани
Цена за ноќевање за 2 лица 900 ден.
Цена за краток престој до 3 часа е 700 ден.
Ул. Народен Фронт бб (спроти Католичка црква)

Тел: 070 20 60 68

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

KAPELI GRUP
Потврден огласувач
070206068
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам