1 / 3
Iveco Stralis 450 Euro 5
6.700 €
Цената не е фиксна
7.000 €
14.10.2021 17:48

Кавадарци / Кавадарци

Se prodava Iveco Stralis 450 EURO 5 .Kamionot e proizveden 2007 godina ima izminato 650 000km,redovno e servisiran i ima novi gumi...

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

vasko
Потврден огласувач
071397184
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам