1 / 1
Aluminiumski bandasi 16 od Mercedes 3kom
150 €
Цената не е фиксна
06.04.2022 15:15

Аеродром / Скопје

Se prodavaat 3 aluminiumski bandasi 16 od mercedes C clasa vo odlicna sostojba.cena 150eur so prostor za dogovor.
071276088

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Се продава од:

Sasko
Потврден огласувач
071276088
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам