1 / 3
Aluminski felgi 15" 5x110 Opel saab
75 €
15.10.2021 17:38

Теарце / Тетово

☎️070593689
✅ 5x110 15"
✅ Opel Saab
✅ 75€
✅ So garancija gi davame!
_________________________
🚚 Pratime po Kargo Express cela NMK !!!

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Се продава од:

mevludin arifi
Потврден огласувач
070593689
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам