1 / 4
Bandaz za yamaha r1
100 €
Цената е фиксна
14.02.2022 14:16

Струмица / Струмица

Bandazot e vo ispavna sostojba so lageri piksna se komplet za odma montiranje, ne e varen i ne e kriv
Bandazot ode zaedno so nov disk i bez guma

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Се продава од:

Pance
Потврден огласувач
076/483-341
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам