1 / 3
miner eth rig RIG
3.500 €
Цената е фиксна
26.03.2021 22:07

Гевгелија / Гевгелија

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Останато

Тип на хaрд диск:

SSD

prodavam koristeni rigovi
1.RX580 msi armor 8gb x6
asrock BTc +pro

2.RX 580 msi armor 8gb x5
asrock BTC + pro

3.powercolor red devil rx 580 8gb x3
gigabyte h110

tel 075 47 42 41

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Непознато
Потврден огласувач
071636777
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам