1 / 4
ОРИГИНАЛНИ АУДИ АЛУМИНИУМСКИ ФЕЛНИ/БАНДАЖИ 16ки 5х112 СТАКЛО
220 €
Цената е фиксна
22.07.2022 10:01

Кисела Вода / Скопје

Продавам оригинални Audi алуминиумски фелни/бандажи, многу сочувани, немаат ни една гребнатинка, нити се криви, се гледа на слика дека се стакло Панчево.
4 комада, моментално ги возам со зимски гуми.
Прадажбата е поради купени поголеми фелни
Цена багатела 220 Евра.

Контакт тел: 075/295-244

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
075295244
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам