1 / 5
FABRICKO CD/RADIO VW ZA GOLF 5(SHARAN,TIGUAN,PASSAT)
50 €
Цената е фиксна
02.10.2021 11:02

Бутел / Скопје

Prodavam fabricko cd radio ispravno i vo super sostojba za volskwagen vozila izvadeno od golf 5....a moze da se stavi i na passat,tiguan,jetta,bora i drugi volkswagen vozila....za nego imam i fabricka code kartica so kodot koj go bara radioto stom se montira na drugo vozilo

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
071252116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам