1 / 4
PROFESIONALNA I POVOLNA GRADBA I MALTERISUVANJ
1 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
Денес 07:01

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

PROFESIONALNA I POVOLNA GRADBA I MALTERISUVANJ
Tel: 070/589-621

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Градба на објекти и куќи

Се продава од:

A
Потврден огласувач
070589621
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам