1 / 10
Ford Fiesta 1.4TDCI
2.700 €
Денес 02:27

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Ford

Модел:

Fiesta

Година:

2006

Гориво:

Дизел

Километри:

110000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

50 kw / 68 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Ford Fiesta 2006 godina Redizajn
Motor 1.4TDCI 50kw 68ks
Kilometri - 110,000
Registrirana
Zatemneti stakla pozadi
Bandasi 16 so 4 novi gumi M+S 195/45/16
Kolata e dizel potrosuvacka 4l otvoreno 5l vo grad.
Vo odlicna sostojba pali vozi sve raboti na nejze
Elektrika na predni stakla
Elektrika na retrovizori za podesuvanje i greaci
Klima ladi perfektno
Abs asr esp
Bord kompjuter
Komandi na volan
Radio so cd aux

Kontakt 078 525 923

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Auto
Потврден огласувач
077587707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам