1 / 3
Otkupuvam stari zalezani koli koj ne vi se potrebni
11 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.09.2022 19:55

Гази Баба / Скопје

Otkupuvam stari koli od bilo koj marki vo bilo kakva sostojba
Samo so realni ponudi
Isplata vednash

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Се продава од:

Vic
Потврден огласувач
077957116
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам