1 / 8
Android 10 Tv Box 4/32 so besplaten IPTV
3.000 МКД
Цената е фиксна
21.07.2021 09:59

Кавадарци / Кавадарци

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Брз,нов и моќен уред со Android 10 оперативен систем и јак процесор со претходно инсталирани апликации за гледање секаков вид на филмови,спотови и тв и апликации за прелистување на интернет со можност за играње игри.

Единствено со купувањето на овој апарат ќе имате инсталирано IPTV апликација со повеќе сервери со посебни плејлисти со над 20000 канали од Македонија,Албанија и цела бивша Југославија заедно со филмови и серии со превод од сите региони од светот.
Серверите и плејлистите бесплатно ќе бидат обновувани по потреба.
Репродукцијата на овие канали не е преку Коди или слични апликации.На овој начин ќе имате овозможено најстабилно гледање на каналите.

Во пакетот се вклучени и други апликации за гледање филмови и серии.

Испораката на пратката е по карго.

Спецификации:
Android TV Box 10.0 4GB 32GB 4K H.265 Media Player 3D Video Google Assistant Netflix 2.4G 5GHz Wifi Bluetooth Smart TV Box

Highlights:

CPU Allwinner H6 Quad Core 64bits Quad-Core Cortex-A53 1.8GHz
GPU Mali-T720
RAM 4G
ROM 32G
WIFI Wi-Fi 802.11 b/g/n
Memory card Support TF card, up to 32GB
HDMI HDMI 2.0a;HDCP2.2
OTG NO
HOST USB 2.0 /3.0
Operating system Android 10.0
Video Output HDMI,AV

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и IPTV / Андроид уреди

Се продава од:

Стеван
Потврден огласувач
071743450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам