1 / 11
Difuzer-celna plastika za Citroen C3
3.000 МКД
30.09.2021 08:52

Куманово / Куманово

Difuzer ili celna plastika za Citroen C3 1.4 HDI ,koja gi drzi hladnjakot i radijatorce za klima.
Zdravo e celosno kako na slikite.

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
071234496
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам