1 / 6
Iphone7 256gb 1gazda 2g.star n.bat
13.000 МКД
Цената не е фиксна
30.07.2021 17:35

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

7

Боја:

White

Интерна меморија:

256 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Telefonot e vo top sostojba dve g.star od Mobimak e zemen.
Za se drugo ptasaj!

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

alfa
Потврден огласувач
071390204
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам