1 / 6
Kompjuter 500GB Hdd,6GB Ram...
9.000 МКД
18.06.2021 10:28

Гевгелија / Гевгелија

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

6 GB

Модел на процесор:

Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск:

HDD

Se prodava komplet desktop kompjuter so ili bez biro za komplet gratis solceto
Minitor Philips 19"
Camera
Slusalki
Tastatura
Gluvce
Cena: 9000mkd.
Cena so biro 12000mkd. gratis stolceto

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Vase
Потврден огласувач
078207216
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам