1 / 5
Diesel DZ7377 UBERCHIEF
10.000 МКД
Цената не е фиксна
26.07.2021 11:16

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Maski racen casovnik.
Izraboten od nergosuvacki celik, vo crna boja.
So crno kozno remce.
Mehanizmot e analogen.
Kukisteto e 55x62 mm.
Debelina na kukisteto e 12 mm.
Stakloto e izraboteno od mineral.
Vodootpornost do 10 BAR.
Skroz nov so 2 godini garancija.
078 423 347
078 423 347
078 423 347


Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Модни часовници

Се продава од:

Otkup na vozila
Потврден огласувач
079274224
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам