1 / 1
Naut-Slanutok
1 МКД
Цената не е фиксна
29.08.2020 12:30

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Се продава слануток реколта 2020 година селектиран и увреќен.Цена по договор во зависност од количината.

Категорија: Храна и готвење / Останато

Се продава од:

Александар
Потврден огласувач
071889570
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам