1 / 12
Izdavam APARTMAN-APATRMANI pozadi hotel Milenium i Hotel Dip
1 €
27.08.2021 12:49

Охрид / Охрид

Apartmanite se pozadi hotel Milenium, so kapacitet za 5 lica za 7 lica i za 7 lica sopo2 spalni sobi na prizemje, so wf, kujni sopstveno wc,parking,televizor vo sekoja spalna.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

sase
Потврден огласувач
078256035
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам