1 / 9
Stan za odmor < Ohrid Biljanini Izvori > 2 spalni
1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

24.09.2021 17:43

Охрид / Охрид

Se izdava stan od 70m2 vo naselba Biljanini Izvori (vednas nasproti golemiot market Tamaro 7 - oznaceno na mapata). 🏖️
Stanot e kompletno opremen so kujna, trpezarija, tv, wifi, banja, dve spalni so po eden bracen i eden edinacen krevet (2+1;2+1), balkon, parking za poveke avtomobili pred zgradata. Stanot e na prv sprat vo mirna zgrada.

📱 Dostapen na Viber

__________________________________________
🔵tag: stan stanevi apartman apartmani smestaj soba sobi Ohrid biljanini izvori 2 spalni стан станеви апартман апаертмани смештај соба соби Охрид билјанини извори 2 спални

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Bobi
Потврден огласувач
077670644
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам