1 / 5
Apartman Bobo Centar
400 МКД
Цената не е фиксна
26.08.2021 12:09

Охрид / Охрид

Strog centar na 50 metri od fontanata,kapacitet do 5 osobi.
Prizemje,dvor,kujna,so sopstveno kupatilo, dve dvokrevetni sobi,dnevna....
Cenata e za momentalniot den-varijabilna od data do data

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

ljupco
Потврден огласувач
075439920
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам