1 / 8
Se izdava kamp vo avto kamp Gradishte
1 МКД
Цената не е фиксна
08.07.2021 13:10

Кичево

Se izdava kamp vo avto kamp Gradishte. Kampot e kompletno opremen i e smesten vo noviot del. Cena po dogovor.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Кампинг

Се продава од:

Саше
Потврден огласувач
070326788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам