1 / 9
SE IZDAVA KAMP BUNGALOV OHRID
По Договор
24.07.2021 10:30

Ѓорче Петров / Скопје

kamp bungalov na 20 metri od plaza so sopstveno kupatilo kujna 075498450

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Кампинг

Се продава од:

vesna
Потврден огласувач
075498450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам