1 / 6
Studio Centar Jordan
400 МКД
21.08.2021 11:34

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

SOBITE SE DVO KREVETNI SO TV,INTERNET,GOLEM DVOR SO ZASEBNI MASI.KtAPACITET NA OSOBI IMAT ZA 2 do 4 OSOBI.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

beti
Потврден огласувач
075439978
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам