1 / 12
Apartmani Groshev Dojran !!!
11.111.111 €
Цената не е фиксна
27.07.2021 16:18

Дојран / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Се издаваат нови апартмани (направени во 2019 година) во Стар Дојран на 5 минути пешачење од градската плажа односно позади Црквата Св.Илија, на улица Даме Груев број 8.
Располагаме со апартмани со капацитет за двајца, тројца, четворица, петорка. Сите апартмани имаат сопствени тераса, кујна, тоалет, ТВ, клима уред, паркинг простор, интернет.
За повеќе информации и резервации контактирајте не: 077 687 810 и 071 474 362.
°viber & whatsapp +389 77 687 810.
°Facebook & Instagram "Apartmani Groshev Dojran"

Ве очекуваме!

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
077687810
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам