1 / 12
Студио за двајца
25 €
Цената не е фиксна
24.11.2021 11:32

Охрид / Охрид

★ Издавам ново студио, одлично за парови, пријатели или соло патувачи.
★ Модерно и комплетно опремено за комфорен туристички престој.
★ 5-6 мин. пешки до езеро и 12-15 мин до плоштад и стар град.
★ 34м2 со кујна, бања, интернет, кабловска ТВ и бесплатен јавен паркинг.
ВАЖНО:
★ Мин. две ноќевања (во определени периоди мин. три).
★ Цената зависи од периодот на престој и бројот на ноќевања.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Krste
Потврден огласувач
078262361
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам