1 / 3
Shtrafovi za VW AUDI ŠKODA
100 МКД
21.11.2021 10:39

Кавадарци / Кавадарци

Состојба на предмет
Нов

Original fabricki germanski strafovi za VW, Audi, Škoda...
14x1.5
49mm dolzina
26mm navoj
cena 100den.
Extra kvalitet.
Moze da se pratat po kargo...

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Се продава од:

Sasho
Потврден огласувач
071222455
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам