1 / 5
Gumi Pirelli 235/55 R19
220 €
Цената е фиксна
23.02.2022 07:42

Велес / Велес

Cetiri gumi Pirelli 235/55 R19
Gumite se prodavaat samo komplet cetirite

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Се продава од:

car4you
Vardarska br.69 Veles
Потврден огласувач
078 400 490
Испрати Е-маил до огласувачот

Pirelli 195/55 R15

25 €

Skoda Otavia 2 kombi zaden branik 1Z0807421F

45 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам