1 / 2
MINERALNI BAZENI LEKOVITI VODI BUGARIJA SANDANSKI BANYA
9 €
13.01.2020 07:53

Карпош / Скопје

PREVOZ ZA BUGARIJA, 😀PONUDA ZA POVOZRASNI LICA 😀
Tel.071293676 viber/whatsapp
MINERALNI PRIRODNI BAZENI
BANSKO, Banya, Dobrinishte, Sandanski
14 jan do 18 jan
5 dena, 4 nokjevanja, luksuzno studio, VKLUCEN PREVOZ, vkluceno koristenje bazen termalni prirodni lekoviti vodi otvoren i zatvoren bazen.
Cena 5400 den po lice,
5 DENA, 4 NOKJEVANJA
TEL.071293676 viber/whatsapp

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Аранжмани

Се продава од:

DENI
Потврден огласувач
0038971293676
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам