1 / 12
VLECNA (SHLEP) SLUZBA,ROAD ASSISTANCE,POMOSH NA PAT 24/7 !!!
7 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

10.10.2021 12:03

Струмица / Струмица

БРЗА, БЕЗБЕДНА И ДОСТАПНА 24 ЧАСА ШЛЕП СЛУЖБА ВО СТРУМИЦА КОЈА ВРШИ ТРАНСПОРТ НИЗ ЦЕЛА МАКЕДОНИЈА,ГРЦИЈА,БУГАРИЈА,СРБИЈА,АЛБАНИЈА И ТУРЦИЈА.
Брзина, безбедност, флексибилност и достапност 24 часа во денот 7 дена во неделата 365 дена во годината. Нашата мисија е да бидеме достапни за Вас во секое време и ефикасно и најбрзо да ги исполниме вашите барања по најповолни цени.
Вршиме професионален превоз до 5000кг на:
• автомобили (до 3 автомобили заедно)
• минибус
• комбе, товарено комбе
• градежни машини
• земјоделски машини
• трактори
• приколки
• оштетени возила (сообраќајка)
• релокација (нерегистирени возила)
• странски возила одјавени превоз до царински терминал со посредување на документи за царина.
• и секаков друг вид на стока и моторни возила
Контакт: 078/362-292 , 070/222-675
email:paljoshkov.m@gmail.com
Можност за плаќање на фактура!

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Се продава / Можна е замена од:

PALJOSHKOV-M
Потврден огласувач
078362292
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам