1 / 5
5 ORIGINALNI STRAFOVI ZA Mercedes , VW , Touran , Golf .
10 €
Цената е фиксна
09.08.2022 20:54

Битола / Битола

Dolzina ( 4ka )

Prodavam 5 strafovi Originalni od Mercedes 5X112 , Volswagen , Passat , Audi , Golf , Touran i drugi ... Se prodavaat samo komplet site 5.

POSLEDNA CENA 10 EVRA !

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Се продава од:

* * * * *
Потврден огласувач
075624125
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам