1 / 5
STRAFOVI ZA Volswagen , Golf , Touran , Passat , Mercedes
1.500 МКД
09.08.2022 20:54

Битола / Битола

DOLZINA ( 5ka )

Prodavam 20 parcinja Originalni strafovi za 5X112 Vozila , Volswagen , Golf , Passat , Audi , Touran , MERCEDES i drugi....samo komplet ne na parce

CENA KOMPLET POSLEDNA 1500 DENARI

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Се продава од:

* * * * *
Потврден огласувач
075624125
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам