1 / 10
Bandazi za skuter
20 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.04.2022 09:02

Крива Паланка / Крива Паланка

Zaden bandaz za skuter so guma 130/60-13 (20€)
Zaden bandaz za skuter so guma 130/70-12 (25€)
Preden bandaz za MZ so guma 3.00-18 (15€)
Preden bandaz za skuter bez guma (15€)

Za poveke info na 077 603 936 (viber)

Категорија: Моторни Возила / Делови за мотори / мопеди и Опрема / Гуми и Бандажи

Се продава од:

Hristijan
Потврден огласувач
077603936
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам