1 / 8
Izdavam kamp vo Krani
1 €
Цената е фиксна
09.07.2021 21:50

Битола / Битола

Izdavam kamp za 4 lica, opremen so wc i kupatilo, kujna,tv.
Na ubava lokacija vo blizina na marketot.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Кампинг

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
076876111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам