1 / 10
Apartmani Zika Ohrid
3 €
02.08.2021 09:12

Охрид / Охрид

Se izdavaat apartmani i studia vo strog centar prva linija do ezero so sopstven parking.Poveke informacii i videa od samite apartmani i studia na fb.Apartmani Zika-Ohrid Mateski .tel kontakt 071 774 936

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Apartmanizika
Потврден огласувач
071774936
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам