1 / 12
CISTENJE I REPARACIJA NA BENZINSKI DIZNI
1 МКД
Денес 00:55

Илинден / Скопје

SERVIS ZA BENZINSKI DIZNI ( INJEKTORI )
Reparirame i cistime sekakov vid na benzinski dizni.
Kontrola na rasprskuvanje,
kontorla na propustlivost,
cistenje,
promena na set filtri i gumici,
kalibriranje site podednakvo i praskasto da prskaat,
testirani od 300-9000 vrtezi so dokument za ispravnost....za lesen start, pomala potrosuvacka na gorivo i optimalna rabota na motorot.

Kontakt 076 308 000 TINO

https://www.facebook.com/team.auto.mk/

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Се продава од:

Avto Servis Team Auto
Марино, населба Илинден
Потврден огласувач
076 308 000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам