1 / 8
LUX APARTMAN CENTAR
По Договор
18.11.2021 13:08

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Se izdava prekrasen apartman vo strog centar na Ohrid, na 1 kat, so posebna spalna, dnevna so trpezarija i komplet opremena kujna, terasa so pogled na ezero....

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

TURISTICKA AGENCIJA VIZIJA
Потврден огласувач
078251388
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам