Se izdava dukan sprot apolonia casino
150 €
20.02.2018 00:45

Гевгелија / Гевгелија

Квадратура:

29 m²

Греење:

Нема

Dukanot se naoga sproti apolonia casino so nov izlog klima osvetluvane novo

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

vlado
Потврден огласувач
078390096
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам