1 / 7
PATOSNICI ZA BAGAZNIK * ПАТОСНИЦИ ЗА БАГАЖНИК *
2.500 МКД
Цената не е фиксна
29.11.2022 12:05

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Голем избор на Високо Квалитетни Гепек Патосници.
Оригинал, Типски за секое возило.
Фабрички кроени според модел и година.
Отпорни на оштетување и лесни за одржување.
Со прегради за организација.
Полско производство.

КОНТАКТ:
075-470-077
02/ 3081-469
e mail: cirusi.skopje@gmail.com
skype: cirusi_skopje
https://www.facebook.com/Cirusi
www.cirusi.mk


Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Автомобилски додатоци

Се продава од: Претпријатие

Cirusi
Потврден огласувач
075470077
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам