1 / 3
Zepter Lonec od 10.5 litri
150 €
09.08.2017 01:42

Гевгелија / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Lonecot e so golemina od 10.5 litri i e nov.
Redovna cena e 300 eur vo prodavnic
OFIGINAL ZEPTER.

Категорија: Храна и готвење / Останато

Се продава од:

Ice
Потврден огласувач
071251791
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам