1 / 12
Stan vo centar vo Ohrid na 80 m od setaliste na ezeroto
1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.09.2021 21:21

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

SE IZNAJMUVA APARTMAN TAMARA
Sloboden termin od 30.08 do 03.09 4 nokevanja
Лоциран на само 2 минути од кејот и 650м пешачење и уживање покрај водите на Охридското езеро кои ќе ве одведат до градскиот плоштад, APARTMAN TAMARA е идеален избор за одмор и релаксација, во мирно и пријатно окружување во непосредна близина на централните случувања.
Нов, модерен апартман за пријатен и удобен одмор.
Апартманот располага со 1 француски кревет и 2 софи.
● Максимален број лица за сместување: 5
● Квадратура: 30м2
Локација: на само 80м од кејот на езерото,
до црквата Св. Никола. Pozadi hotel Tino
Капацитет на сместување: 4+1 idealno za dva para ili edna familija.
Za poveke info na tel
072 217 812
071 220 157
Moze povik i na viber ili po poraka
https://www.instagram.com/p/ByZnsTqnUQC/

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
072217812
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам